a

Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adip elit, pellentesque turpis.

Witamy na stronie szkoły     telefon: 23 662 21 63

Image Alt

Kadra

  /  Kadra

Dyrekcja szkoły:

  • Teodozja Gorlewska – dyrektor szkoły
  • Elżbieta Nowakowska  wicedyrektor szkoły
  • Ewa Kiraga – wicedyrektor szkoły

Pedagog szkolny:

  • Anna Żabowska 

Nauczyciele:

Język polski

  • Alina Chaberska
  • Anna Kacperska
  • Małgorzata Chojnacka
  • Katarzyna Stryjewska

Matematyka

  • Ewa Chrzanowska
  • Zofia Lewandowska
  • Dorota Lewandowska

Fizyka, Chemia

Agnieszka Gocalińska

Język angielski

  • Małgorzata Chojnacka
  • Dorota Ryglewicz
  • Agnieszka Tomaszewska
  • Iwona Idzikowska/Edyta Dąbrowska
  • Magda Czubak-Morawska
Język niemiecki
  • Renata Dublewska

Geografia

  • Marzena Nerć

 Przyroda

  • Elżbieta Krawczyk
  • Teresa Sychowicz

 Historia

  • Grażyna Buczyńska
  • Anna Kaczmarska 

Muzyka

  • Mariusz Gajewski
  • Danuta Krysiak

Plastyka

  • Mariusz Gajewski

 Zajęcia techniczne

  • Danuta Krysiak
  • Marek Konarzewski

Zajęcia komputerowe

  • Marek Konarzewski

Wychowanie fizyczne

  • Renata Brzozowska
  • Iwona Ciborowska
  • Krzysztof Szymański
  • Piotr Matczak
  • Marcin Zaborowski
  • Karolina Zaborowska

Edukacja wczesnoszkolna

  • Katarzyna Jatkowska
  • Lilla Kornatowska
  • Krystyna Milewska
  • Bogda Nowakowska
  • Elżbieta Nowakowska
  • Iwona Nowakowska
  • Maria Stradomska
  • Katarzyna Uniewska
  • Ewa Wojda 
  • Beata Gorzkiewicz
  • Agnieszka Sabalska
  • Anna Leszczyńska
  • Aneta Sybicka
  • Aneta Włoczkowska

Kształcenie przedszkolne – ,,0”

  • Teresa Makowska

 Nauczyciele wspomagający

  • Milena Jakubiak
  • Julita Pawelska
  • Ilona Rutkowska
  • Marta Lewandowska
  • Joanna Jabłońska
  • Beata Niewiadomska
  • Joanna Nawrocka
  • Agnieszka Antosik
  • Marzena Czajkowska
  • Ozdarska Maria

Religia

  • Aldona Gutowska
  • Monika Mączyńska
  • Ks. Adam Warda

Biblioteka

  • Anna Gabriela Wójciak

Chór szkolny

  • Danuta Krysiak

 

Zespól instrumentalny

  • Mariusz Gajewski

Świetlica

  • Dobrzyńska Beata
  • Iwona Brudzikowska

 

Administracja:

Sekretarz szkoły

  • Anna Bombińska

Kierownik gospodarczy

  • Ewa Gościcka

Intendent

  • Anna Kalińska

Pracownicy obsługi

  • Barbara Jędras
  • Jadwiga Lubasińska
  • Elżbieta Tarwacka 
  • Zofia Józefowska
  • Danuta Wojkowska
  • Małgorzata Kosela
  • Wioletta Krajewska
  • Mariusz Makowski